Splitova klimatizace v 2+1 a zkusenosti po roce a pul
Zda se, ze kazdy ma ted plno chytrosti ke sdeleni o klimatizacich, tak ja pridam taky svoji trosku do mlyna. :D Jaky prostor potrebuju chladit? Byt je 2+1 cca 65 m2, klasicka socialisticka zastavba, panelak zaizolovan umerne izolacnim standardnum v dobe realizace pred 15 lety (cti “trochu polystyrenu co dnes uz nestoji za rec”), treti … Read more